Wyróżnia nas doświadczenie, kreatywność i zaangażowanie.

CREATIVE GRAF design to profesjonalna i szybko rozwijająca się agencja reklamowa. I tak można pisać i pisać i pisać…, ale nie o to chodzi. Nie jest to miejsce gdzie powinniśmy zanudzać tekstem o tym jacy jesteśmy wspaniali. To miejsce gdzie zapytamy co możemy dla Ciebie zrobić abyś był zadowolony ze współpracy z nami.

Zazwyczaj wchodząc na stronę szukasz konkretnych cen no bo nie chcesz tracić czasu. Gwarantujemy jedno! O ile ceny materiałów poligraficznych możemy podać od ręki to większy problem jest z projektowaniem graficznym i projektami video. Zamawiacie różne materiały. Jeden projekt ma tylko zdjęcie i napis, a drugi jest bardziej skoplikowany.

POSTĘPUJĄC FAIR NIE MOŻEMY TAK SAMO WYCENIĆ OBU OPISANYCH PRODUKTÓW – zawsze wyceniamy naszą pracę indywidualnie.

O nas?

Creative Graf Design to elastyczny i zgrany zespół, który zawsze poszukuje nietuzinkowych rozwiązań i nie boi się wyzwań. Nie jesteśmy grupą, która siedzi za biurkiem, ale spotyka się i dyskutuje o każdym projekcie wspólnie! Możesz być pewien, że zawsze Twoim zleceniem zajmie się specjalista w swojej branży.

Zastanawiasz się co zrobić? Zadzwoń, napisz, spotkaj się. Nic nie tracisz, a możesz ruszyć do przodu mając profesjonalną reklamę i promocję twojej firmy z Creative Graf design.

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP